prijava - napisati post za pristup e-biblioteci i dobrom dijelu demografske sekcije foruma

Re: prijava - napisati post za pristup e-biblioteci i dobrom dijelu demografske sekcije foruma

PostPostao/la Smail Aga Cengic » Pet svi 27, 2016 3:30 pm

windows7sevn.org Facebook Share
bajkonur napisao:Radim istrazivanje vezano za srednjovjekovni period Bosne i vjerujem da ce mi raspoloziva literatura jako dobro doci. :)

Bujrum i samo udri!
“Buncaju ljudi i postaju umorni od života kad nemaju pred sobom neki cilj prema kome bi upravili svaki svoj napor i svaku svoju misao.” Marko Aurelije
Smail Aga Cengic

Re: prijava - napisati post za pristup e-biblioteci i dobrom dijelu demografske sekcije foruma

PostPostao/la asuljakovic » Sub lis 22, 2016 7:29 pm

:techie-studyingbrown: dugo sam tražio stranicu sličnu ovoj, pošto se u slobodno vrijeme volim baviti historijom. Super Internet stranica.
Hvala !!!
asuljakovic

PostPostao/la asuljakovic » Sub lis 22, 2016 7:31 pm

:techie-studyingbrown: jedno vrijeme sam koristio Scribd međutim oni su počeli da naplaćuju, tamo je također puno knjiga iz historije Bosne.
asuljakovic

PostPostao/la Smail Aga Cengic » Sub stu 05, 2016 9:47 pm

Dobro dosao!
“Buncaju ljudi i postaju umorni od života kad nemaju pred sobom neki cilj prema kome bi upravili svaki svoj napor i svaku svoju misao.” Marko Aurelije
Smail Aga Cengic

Prethodni

Vrati se na: PAŽNJA !! PAŽNJA !! obavezno pročitati prije ulaska na forum